Fiyat Teklifi İçin

İletişime Geç

Misyonumuz

Ascopy, 14 Şubat 2001'de Samsun'da copy center olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuş, büyük bir hızla reklam pazarına girmiş, kısa süre içinde de güçlü bir marka olarak kendini kabul ettirmiştir. 15 yıldır içinde bulunduğu sektörde faaliyet göstermektedir. Her kesimden yer alan müşterilerine bulunduğu sektöre özgü çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde güler yüzü kendisine ilke edinmiş, iş kalitesi ile standardın üstüne çıkma başarısını göstermiş ve ulaştığı yüksek kalite düzeyiyle müşterilerine güven ortamı sağlayacak duruma gelmiştir. 6 kişilik eğitimli ve tecrübeli teknik kadrosuyla, teknolojinin son ürünleri makinalar ve ekipmanlarıyla dükkanlarında vermiş olduğu hizmetlerde, markanın kalite politikasının da bir parçası haline gelen mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. Gerçekleştirdiği iş kalitesi, dinamik ve tecrübeli personeli ile kendine has bir insan kaynağı oluşturmuştur. Stratejik hedefleri arasında kalitesinden ödün vermemek, en son teknolojiyi sizlerin hizmetine sunmak, çevreye karşı saygılı bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Gelişmekte olan teknolojiye bugüne kadar yapmış olduğumuz gibi en yakından takip etmeye ve müşterilerimiz ile buluşturmaya önem vereceğiz. Profesyonel işlerimizin kalitesinden asla taviz vermeyip bu konuda ekip olarak sürekli kendimizi geliştireceğiz ve müşterilerimizi de bizimle birlikte ileriye taşıyacağız.

Hakkımızda

ASCOPY olarak sizlere copy center, grafik tasarım ve dijital baskı alanlarında en kaliteli çözümleri en hızlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

İletişim