Fiyat Teklifi İçin

İletişime Geç

Belge Tarayıcıları

  • Canon imageFORMULA DR-C225 – Belge Tarayıcı

Zarif, ultra kompakt imageFORMULA DR-C225, benzersiz şekilde yer tasarrufu sağlar. Eşsiz dikey J-Path tasarımıyla, iş yükü ağır departmanlar ve küçük ofisler için idealdir.

Teknik Detaylar İçin Tıklayınız

  • Canon imageFORMULA DR-G1100 – Belge Tarayıcı

Özel tarama uygulamaları ve önemli işler için yüksek hızlı, yüksek kaliteli A3 üretim tarayıcısı. Merkezi veya uzak ofisler ve uzman tarama büroları için idealdir.

Teknik Detaylar İçin Tıklayınız

  • Canon imageFORMULA DR-M140 – Belge Tarayıcı

Sağlam, kompakt bir tasarıma ve U Dönüşlü kağıt yoluna sahip olan imageFORMULA DR-M140’ın akıllı özellikleri sayesinde ofis ortamında departmanlarının ve çalışma gruplarının üretkenliği olağanüstü derecede artıyor.

Tenik Detaylar İçin Tıklayınız

  • Canon imageFORMULA DR-M160II – Belge Tarayıcı

imageFORMULA DR-M160II, verimliliği artıran bir masaüstü tarayıcısıdır. Sağlam tasarımı, yüksek hızı ve güvenilir ortam kullanımıyla, yoğun tarama için idealdir.

Tenik Detaylar İçin Tıklayınız

  • imageFORMULA DR-M260 – Ev ve Ofis için Tarayıcı

Kompakt imageFORMULA DR-M260, küçük çerçevesine rağmen büyük performans sunar. Bu güvenilir tarayıcı, yenilikçi özelliklerle doludur ve dakikada 60 sayfaya veya dakikada 120 görüntüye varan yakalama hızlarıyla olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

Tenik Detaylar İçin Tıklayınız

  • Canon imageFORMULA DR-M1060 – Belge Tarayıcı

U dönüşlü ve seçilebilir düz geçişli kağıt yoluna sahip, çok yönlü ve ultra kompakt A3 tarayıcı. DR-M1060, kaplama alanını düşük tutarken, A3 boyutuna kadar çeşitli belge türlerini güvenle taramak için idealdir.

Tenik Detaylar İçin Tıklayınız

Hakkımızda

ASCOPY olarak sizlere copy center, grafik tasarım ve dijital baskı alanlarında en kaliteli çözümleri en hızlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

İletişim